Тернопільська обласна наукова медична бібліотека


Здоров’я - це дар! Бути здоровим протягом усього життя залежить від того, яких заходів ми вживаємо для його збереження. Кожній людині приємно відчувати себе здоровою і кожен із нас може і повинен підтримувати своє здоров’я. Це досягається дотриманням певного режиму праці і відпочинку, раціонального харчування, відмови від шкідливих звичок, але перш завсе регулярною фізичною активністю. Здорова і духовно розвинута людина - щаслива, отримує задоволення від своєї роботи, прагне до самовдосконалення. Гармонія психофізичних сил підвищує резерви здоров’я...

Дана книжкова виставка допоможе вам відкрити секрети здоров’я, молодості і краси. Дасть відповідь на питання, що потрібно робити, щоб зберегти своє здоров’я. Адже, як казав М. Амосов: "Щоб стати здоровим, потрібно докласти власних зусиль... Людина, на щастя така довершена, що майже завжди їй можна повернути здоров’я. Тільки необхідні для цього зусилля..."

Виставка триватиме до кінця місяця в ТОНМБ.

А також сьогодні о 21.00 проходитиме безкоштовний онлайн вебінар на тему: "Що таке шлункова мікрофлора і як вона впливає на здоровий імунітет? Який нормальний природній процес травлення в ШКТ?" Вебінар проводитиме спеціаліст в сфері сучасних технологій здоров’я і харчування альтернативної медицини Тарас Плакса. Тривалість вебінару 60 хвилин. Посилання буде ближче до вебінару.

Запрошуємо до перегляду!!!

 

https://http.clickmeeting.com/den-zdorov-ya-sereda-plaksa