Тернопільська обласна наукова медична бібліотека


     З 06 по 12 травня 2019 року Україна долучиться до 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху. Цьогорічне гасло - "Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху!" За даними звіту ВООЗ про стан безпеки дорожнього руху щороку внасліджок ДТП у світі гине 1 млн. 350 тис. осіб та близько 50 млн. травмуються. Дорожньотранспортний травматизм є восьмим у переліку причин смертності у світі. За оцінками міжнародних експертів з охорони здоров’я, у разі невжиття термінових заходів до 2020 року аварії на дорогах стануть головною причиною смертності у світі, випередивши серцево-судині захворювання та СНІД.

     З метою привернення уваги до складної ситуації з дорожньо-транспортним травматизмом:

- 7 травня 2019 року о 16.00 год. адміністрація Тернопільської обласної наукової медичної бібліотеки спільно з Тернопільською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України організовує майстер-клас для працівників медичної бібліотеки та інших бібліотек міста по наданні домедичної допомоги, адже рятування потерпілого у більшості випадків залежить від швидкості та правильності надання першої медичної допомоги. Захід відбудеться у приміщенні Тернопільського обласного товариства Червоного Хреста по вул. Гоголя, 2;

- 10 травня 2019 року о 12.00 год. в центральній частині міста розповсюдження пам’яток виконання правил поведінки на вулицях і дорогах.

Запрошуємо усіх бажаючих!