Тернопільська обласна наукова медична бібліотека


8 серпня в Україні святкуємо День офтальмолога.

Одна з найбільш затребуваних медичних професій. Кількість людей з проблемами зору не зменшується і допомога офтальмологів навряд чи стане не потрібною. Наш зір – це одне з найважливіших, що у нас є. За допомогою очей ми можемо бачити світ, ми можемо розрізняти кольори і радіти новим пейзажам.

Офтальмологи допомагають підтримувати наш зір на належному рівні. Лікарі цієї сфери рекомендують перевіряти раз на рік свій зір, адже, є багато факторів, через які наш зір псується: неправильне харчування, надмірні навантаження на очі, відсутність вітамінів, спадкова схильність тощо. На сьогоднішній день лікар офтальмолог є, як для дітей, так і для дорослих. Офтальмолога називають рятівником зору. Звертатись з очима потрібно заздалегідь, бо ж зі здоров’ям не жартують, правда?

Якщо ви не хочете мати проблем із зором, не забувайте про правила здорового способу життя, давайте більше відпочинку своїм очам і гуляйте якнайбільше на свіжому повітрі…

ДОРОГІ НАШІ ЛІКАРІ ОФТАЛЬМОЛОГИ!!! Вітаємо вас усім серцем з вашим днем і віримо, що ваше добре серце врятує ще не одну пару очей!