Тернопільська обласна наукова медична бібліотека


    Тернопільська обласна наукова медична бібліотека взяла участь у тренінгу "Написання грантових заявок та фандрейзинг для бібліотекарів", який відбувся у Тернополі 30-31 жовтня 2017 року.

    Тренер – Юрій Степанець, голова ВОМГО «Наше Поділля» (м. Вінниця) з 2002 р., голова правління Громадської спілки «Громадські ініціативи України», експерт з оцінки проектів конкурсів грантів, експерт напрямку «Транспорт та мобільність» у м. Вінниця в проекті «Інтегрований розвиток міст в Україні». Провів близько 80 тренінгів для неурядових організацій, вчителів, бібліотекарів, лідерів місцевих громад, органів місцевого самоврядування, місцевих депутатів.

    Захід проходив в рамках проекту «Трансформація бібліотек в сучасні центри розвитку громад», що впроваджується Благодійним фондом «Бібліотечна країна» у співпраці з Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «Опора» за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні в рамках національного проекту «Підтримка реформи децентралізації в Україні».